Polacy w brytyjskim „Mam Talent”

Popularny „Mam Talent” to program, który narodził się w Wielkiej Brytanii. Mimo że doczekał się swojej polskiej wersji, to i tak do jego pierwotnej angielskiej odsłony zgłaszają się uczestnicy z naszego kraju. Nie ma się czemu dziwić, przecież Anglia jest dla emigrujących tam Polaków jak druga ojczyzna.

Polscy tancerze w brytyjskim „Mam Talent”

W angielskiej wersji show „Mam Talent” udział wzięli między innymi polscy tancerze. Para Ania i Jacek to duet artystyczny specjalizujący się w rock & rollowym tańcu akrobatycznym. Występ pary był rewelacyjny i bardzo przypadł jury do gustu. Nasi rodacy dostali się do następnego etapu konkursu.

Cezik czy Józek w brytyjskim „Mam Talent”?

Cała Polska zachwycała się popisem wokalnym niejakiego Józefa Kani z Grodziska Mazowieckiego. Wokalista miał zachwycić angielskie jury programu. Rzekomo Polak śpiewał uroczą piosenkę o tekście traktującym o siłowni. Okazało się to jednak nieprawdą. Autorem żartu, na który nabrało się pół Polski jest słynny muzyk CeZik. W rzeczywistości na nagraniu widać 19-letniego Jordana O’Keefe’a, któremu udało się dotrzeć aż do finału programu, w którym zajął szóste miejsce.

Konrad „Kony” w „Mam Talent”

Nie tylko polscy tancerze prezentowali swoje umiejętności przed brytyjskim jury popularnego programu. Znany z polskiej wersji „Mam Talent” Konrad „Kony” Czarkowski również występował w angielskiej wersji tego talent show. W Polsce poszło mu wyśmienicie, jego występ przypadł do gustu oceniającym, a Konrad dotarł do finałowych odcinków. W brytyjskim odpowiedniku programu nie było jednak już tak dobrze. Polak zaintrygował widownię występem z kukiełkami podczas etapu castingowego, ale później został źle oceniony i odszedł z show.