„Mam Talent” – najlepsze odcinki programu

Telewizyjny show „Mam Talent” obfituje w ciekawe występy uczestników. Uzdolnieni wokaliści, prezentujący swoje sportowe umiejętności akrobaci, wspaniałe zespoły taneczne – długo można by je wymieniać. Trudno też wskazać najlepsze odcinki programu, bo po prostu wszystkie są świetne! Dlatego przypominamy tylko kilka, które w naszej opinii warto sobie przypomnieć.

Pierwsza edycja

Do najlepszych odcinków „Mam Talent” w pierwszej edycji na pewno zaliczyć można występy Melkart Ball. Dwójka akrobatów dawała najwyższej jakości popis akrobatyczny. Uczestnicy zademonstrowali nie tylko kunszt artystyczny, jak i techniczny. Jak się później okazało, zespół Melkart Ball zwyciężył premierowy sezon polskiego „Mam Talent”.

Druga edycja

Z drugiej edycji warto wymienić popis wokalistów Marcela i Nikodema Legunów. Ich śpiew zachwycił jurorów już podczas castingu. Występ był na tyle poruszający, że Kuba Wojewódzki poprosił o bis.

Trzecia edycja

Kamil Bednarek oczarował widownię trzeciej edycji „Mam Talent”. Dzięki głosom telewidzów wokalista przeszedł do finału, w którym zaśpiewał piosenkę Boba Marleya „Is This Love”. Ostatecznie w programie zajął drugie miejsce.

Czwarta edycja

Za najlepszy odcinek czwartej edycji „Mam Talent” można uznać finał. Podczas niego jurorów i telewidzów zachwycił Kacper Sikora. Zdolności wokalne dziewiętnastolatka przełożyły się na wygraną w konkursie.

Piąta edycja

W piątej edycji zachwycali przede wszystkim akrobaci. Trzeba tu wymienić duet w składzie Delfina Przeszłowska i Bartosz Byjoś, artystkę Annę Filipowską i Trio ETC Rzeszów.

Szósta edycja

W 2013 roku w „Mam Talent” wygrała oryginalność. Pierwszy raz zwyciężyła malarka, do tego tworząca swoje dzieła nietypowym materiałem, bo piaskiem. Tetiana Halicyna czarowała widzów i jurorów uprawiając animację piaskiem.

Siódma edycja

Najlepsze odcinki siódmej edycji? Na pewno te z udziałem niezwykłego duetu w składzie Krzysztof Kałużny i Jan Przybysz. Panowie prezentowali publiczności niezwykłe pokazy modeli samolotów.

Ósma edycja

W 2015 w „Mam Talent” ponownie królowała akrobatyka. Program zwyciężyła gimnastyczka Aleksandra Kiedrowicz. Drugim miejscem nagrodzono również popis akrobatyczny grupy ACRO Team Silesia.

Dziewiąta edycja

Wśród najlepszych odcinków dziewiątej edycji warto wymienić te z udziałem tancerki Aleksandry Bednarz, która specjalizuje się w pole dance.

Dziesiąta edycja

W dziesiątej edycji zwyciężył Lukas Gogol. Muzyk grający na akordeonie serwował widzom wyjątkowe występy. Ujął on publiczność i jury wysokim kunsztem technicznym i artystycznym.

Jedenasta edycja

Najlepsze odcinki „Mam Talent” w jedenastej edycji? Trudno wymienić kilka. Wspomnijmy choćby występy adagio akrobatycznego Duo Destiny, śpiew Emilii Nowak i taniec pole dance Alicji Jaruk.

Dwunasta edycja

W ostatniej edycji czarowali przede wszystkim akrobaci, którzy zajęli wszystkie miejsca na podium „Mam Talent”. Pierwsze miejsce przypadło w udziale duetowi Marii Gawlik i Julianowi Waglewskiemu, za nimi znalazła się para specjalizująca się w akrobatyce powietrznej – Barbara Chlebisz i Łukasz Trafiałek. Trzecie miejsce zdobył Artur Cichuta.