Jurorzy „Mam Talent”

W polskiej wersji talent show „Mam Talent” zasiada troje jurorów. Weterankami programu są wokalistka Agnieszka Chylińska i aktorka Małgorzata Foremniak. Trzeci fotel sędziowski w każdej z edycji zajmował mężczyzna. Jednak żaden z panów nie zagrzał na nim miejsca tak długo jak ich koleżanki jurorki.

Agnieszka Chylińska w jury „Mam Talent”

Agnieszka Chylińska w jury „Mam Talent”

Wokalistka Agnieszka Chylińska znana jest z ciętego języka i szczerych, ale jednocześnie trafionych komentarzy. Te cechy przydają się jej podczas oceniania uczestników programu „Mam Talent”. Była wokalistka zespołu O.N.A. zasiada w jury od pierwszej edycji najpopularniejszego polskiego talent show. Do tej pory oceniała uczestników przez trzynaście sezonów programu. Od 2011 roku jest też przewodniczącą jury „Mam Talent”. Dwukrotnie została nagrodzona Telekamerą w kategorii „juror”. Statuetki odebrała w roku 2014 i 2015. Jak przystało na popularną i zasłużoną piosenkarkę, Agnieszka Chylińska szczególnie docenia umiejętności wokalne uczestników programu. Jednocześnie nie szczędzi pochwał zawodnikom prezentującym inne ciekawe talenty.

Małgorzata Foremniak w jury „Mam Talent”

z19267103Q,Malgorzata-Foremniak

Przez wszystkie edycje programu „Mam Talent” Agnieszce Chylińskie towarzyszy Małgorzata Foremniak. Na co dzień znana i zasłużona polska aktorka doskonale sprawdza się w roli jurorki popularnego talent show. Małgorzata Foremniak ocenia uczestników TVN-owskiego programu od 2008 roku, więc już od ponad dekady. Dziś trudno wyobrazić sobie bez niej jury „Mam Talent”. W programie komentuje popisy aktorskie uczestników, służy dobrym słowem i w dowcipny sposób zagrzewa biorących udział w konkursie do dalszego rozwoju.

Kuba Wojewódzki jako juror

Kuba wojewódzki jako juror

W „Mam Talent” nie mogło zabraknąć etatowego jurora polskich talent show, czyli Kuby Wojewódzkiego. Jeden z najbardziej znanych polskich dziennikarzy oceniał uczestników w programach „Idol”, „X-Factor” i „Mali giganci”. W „Mam Talent” zasiadał w jury w trzech pierwszych edycjach show, a w dziesiątym sezonie pełnił rolę jurora gościnnego. W 2009 roku zdobył nagrodę Wiktora w kategorii „osobowość telewizyjna”. Wygrana została uargumentowana jego udziałem w „Mam Talent”. Z tego samego powodu był też nominowany do Telekamery w dziedzinie „Rozrywka”. Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego ciętego języka. Nie przeszkadza mu to w zdobywaniu przychylności uczestników i widzów programu.

Robert Kozyra w „Mam Talent”

Robert Kozyra w „Mam Talent”

Robert Kozyra zasiadał w jury „Mam Talent” w czwartej i piątej edycji programu. Z zawodu jest dziennikarzem, producentem i krytykiem muzycznym. W 2012 i 2013 roku zdobył nagrodę „Telekamera” w kategorii „juror”.

Agustin Egurrola w jury „Mam Talent”

Agustin Egurrola w jury „Mam Talent”

Na fotelu jurora Roberta Kozyrę zastąpił tancerz i choreograf Agustin Egurrola, który brał udział w tworzeniu siedmiu edycji programu. W 2016 i 2017 został za to nagrodzony Telekamerą w kategorii „juror”.

Jan Kliment jako nowy juror

Jan Kliment jako nowy juror

W nadchodzącej edycji programu do jury „Mam Talent” dołączy tancerz Jan Kliment. Czech zajmie miejsce Agustin Egurrol’a, który odszedł z TVN-owskiego talent show.