Catering dla uczestników na planie „Mam Talent”

Podczas kwalifikacji i nagrań programu „Mam Talent” nie może zabraknąć cateringu dla pracującej ekipy produkcyjnej, jurorów, prowadzących oraz uczestników programu. Zdrowe i urozmaicone jedzenie dodaje wszystkim energii, a wspólne posiłki sprawiają, że atmosfera na planie staje się jeszcze bardziej przyjazna.

Zdrowy catering dla uczestników

W pyszne i zdrowe dania zaopatruje ekipę programu profesjonalna firma cateringowa specjalizująca się w obsłudze żywieniowej zespołów filmowych i telewizyjnych. Catering dla uczestników „Mam Talent” opiera się na zbilansowanych i lekkostrawnych posiłkach wysokiej jakości. Wszystkie potrawy oparte są na naturalnych produktach i sezonowych składnikach. Firma zaopatrująca talent show w jedzenie stawia na żywność bez konserwantów i wybiera przede wszystkim warzywa oraz owoce. Równie ważna jest świeżość przygotowywanych dań. Wszystkie potrawy robione są i dostarczone na plan tego samego dnia. Catering dla uczestników „Mam Talent” stroni od wysoko przetworzonej żywności, nad nią ceniąc proste, ale pyszne jedzenie. Kucharze przygotowujący wszystkie dania są profesjonalistami, którzy zdają sobie sprawę jak ważna w gotowaniu jest jakość składników. Jednocześnie firma dostarczająca posiłki na plan telewizyjnego talent show unika tłustych i zbyt kalorycznych dań. Dzięki temu uczestnicy, prowadzący i ekipa produkcyjna „Mam Talent” są codziennie zaopatrywani w zdrową i zbilansowaną żywność.

Catering dla branży telewizyjnej

Branża telewizyjna i filmowa jest specyficzna. Dlatego posiłki na planie filmu czy programu telewizyjnego też muszą spełniać określone kryteria. Przede wszystkim potrzebny jest całodzienny catering. Praca na planie programów takich jak „Mam Talent” zazwyczaj trwa od wczesnych godzin porannych aż do wieczora, a czasem i nocy. Dlatego w ofercie cateringu musi znaleźć się zarówno śniadanie, obiad, jak i kolacja. Firma cateringowa zapewniająca catering dla uczestników „Mam Talent” musi pracować więc w niestandardowych godzinach.

Przykładowa oferta cateringu

Catering dla uczestników na planie „Mam Talent”

Catering powinien zapewnić dostęp do całodziennego serwisu kawowego, jednocześnie dając do dyspozycji korzystających odpowiednie naczynia. Oprócz tego firma obsługująca na przykład „Mam Talent” musi mieć w swojej ofercie śniadania. Mogą to być na przykład rozmaite kanapki i sałatki. Kolejną pozycją w menu cateringu jest obiad. Ważne, żeby był różnorodny i dawał możliwość wyboru wersji mięsnej, rybnej, wegetariańskiej a najlepiej także wegańskiej i bezglutenowej. Ostatnim oferowany posiłkiem jest kolacja. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się proste dania jednogarnkowe na przykład leczo, fasolka po bretońsku czy makaron z sosem warzywnym. Taka propozycja menu cateringu dla uczestników „Mam Talent” brzmi naprawdę smakowicie i zachęcająco.