„Mam Talent” 2021

Przez wirusa COVID-19 wiele edycji „Mam Talent” zostało zawieszonych w 2020 roku. Nie odbyły się castingi i nagrania na przykład do polskiej wersji programu. Została ona przełożona na rok 2021. Z kolei w Wielkiej Brytanii odbędzie się kolejna seria najsłynniejszego na świecie talent show.

Polski „Mam Talent” 2021

Castingi do najnowszej polskiej edycji produkcji „Mam Talent” ruszają w czerwcu. Pierwsze przesłuchania odbędą się 26-27 czerwca. Kolejne terminy castingów to: 3-5 lipca, 9-11 lipca i 17-18 lipca. Wszystkie cztery castingi stacjonarne odbędą się w Warszawie. By zasiąść na widowni programu, można zgłosić się sms-owo. W dobie pandemii producenci programu zadbali o bezpieczeństwo uczestników, dając im możliwość wzięcia udziału w castingach on-line.

Nowym jurorem w polskim „Mam Talent” 2021 będzie Jan Kliment. Znany tancerz i choreograf zasiądzie na fotelu sędziowskim obok weteranek programu – piosenkarki Agnieszki Chylińskiej i aktorki Małgorzaty Foremniak. Nowy juror ma na swoim koncie sukcesy krajowe i międzynarodowe. Dwa razy zdobył taneczne mistrzostwo Czech i pięć razy sięgnął po mistrzostwo Szwajcarii. Na co dzień występuje w stołecznych teatrach zasilając obsady spektakli muzycznych. W Polsce największą sławę przyniósł mu udział w kilku edycjach popularnego programu „Taniec z Gwiazdami”, a później „Dancing with the Stars”.

Oprócz świeżego jurora ekipę „Mam Talent” 2021 zasili także nowy prowadzący program. Szymona Hołowinę zastąpi Michał Kempa. Komik, stand-upowiec i prowadzący popularne „Szkło kontaktowe” wyświetlane w TVN24 będzie występował obok dziennikarza Marcina Prokopa. Kandydatką do prowadzenia programu była także Barbara Kurdej-Szatan, ale ostatecznie odrzucono jej zgłoszenie.

„Mam Talent” 2021 w Wielkiej Brytanii

Kolejna edycja „Mam Talent” ma być emitowana także w Wielkiej Brytanii. Będzie to już piętnasty sezon talent show prezentowany w kraju, w którym zrodził się na niego pomysł. Skład jurorski angielskiego „Mam Talent” nie ulegnie zmianie. W rolę sędziów wcielą się: łowca talentów Simon Cowell, aktorka Amanda Holden, wokalistka Alesha Dixon i aktor David Williams. Show poprowadzi sparwdzony duet Ant & Dec.