Eventy związane z „Mam Talent”

W związku z programem „Mam Talent” organizowanych jest wiele eventów. Zaliczają się do nich castingi, na których wybierani są uczestnicy programu oraz koncerty i występy uczestników.

Castingi do „Mam Talent”

Castingi do „Mam Talent”

Przed każdą z edycji programu odbywają się eliminacje. Mają one na celu wyłonienie najlepszych spośród kandydatów do telewizyjnego show. Castingi do „Mam Talent” przeprowadzane są w największych polskich miastach. Zwykle są to Katowice, Warszawa, Gdańsk, Poznań i Wrocław. Podczas tych eventów jurorzy decydują o dalszym losie uczestników programu.

Otwarcie Areny Lublin

Otwarcie Areny Lublin

Jednym z eventów związanych z programem „Mam Talent” było organizowane w 2014 otwarcie Areny Lublin. Podczas wydarzenia konkurowały ze sobą zespoły „Mam Talent” i „X-Factor”. Drużyny miały za zadanie udowodnić, że zasługują na miano najlepszego talent show. Lepsza okazała się ekipa „Mam Talent”, która otrzymała 54% głosujących telewidzów stacji TVN. Część dochodu uzyskanego ze sprzedaży biletów przekazano na rzecz Kliniki Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej mieszczącej się w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie.

Trasa koncertowa „Mam Talent”

Trasa koncertowa „Mam Talent”

Po drugiej edycji programu „Mam Talent” została zorganizowana wielka trasa koncertowa „Mam Talent”. W wydarzeniu udział wzięło dziesięciu finalistów tego sezonu show. Gośćmi specjalnymi eventu była najlepsza trójka uczestników pierwszej edycji konkursu: Klaudia Kulawik, Paulina Lenda oraz Ssnake. Koncerty prowadził prezenter telewizyjny Marcin Prokop. Trasa koncertowa „Mam Talent” przebiegała przez Lublin, Poznań, Wrocław i Warszawę.

Występy uczestników „Mam Talent”

Występy uczestników „Mam Talent”

Na uczestniczeniu, a nawet na wygranej w „Mam Talent” nie kończy się kariera zawodników programu. Fani oraz miłośnicy talent show mogą śledzić dalsze losy swoich idoli. Dzisiaj szczególnie ułatwiają to wszelkie kanały social media – Facebook, Instagram czy YouTube. To dzięki nim możesz dowiedzieć się, kiedy i gdzie odbywają się występy twoich ulubionych uczestników „Mam Talent”.